İndir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2015

8 Mart 2015
Bu yazıyı beğendiysen paylaşmayı unutma :)
Pin It

Uzun zamandır fırsatı bulup yazamamanın acısını güzel bir yarışma haberi duyurup, blogun tozunu bir alayım istedim.

2011 yılının sonunda kurulan ve Windows, Mac, iPhone, Android, Windows Phone, iPad gibi platformlar için uygulama indirmeye olanak veren indir.com, bu yıl ikincisi düzenlenen “Mobil Uygulama Ödülleri 2014” yarışmasıyla tüm mobil geliştiricileri yarışmaya bekliyor.

Ancak yarışmaya katılmak isteyenler elini biraz tutması gerekiyor. Zira son başvuru tarihi 15 Nisan 2015. Başvuruların hemen akabinde ön elemenin yapılacağı halk oylaması, ilk 10’nun açıklanması, jüri değerlendirmesi ve son olarak da 23 Mayıs’ta yarışma sonuçları açıklanıyor.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin T.C. vatandaşı, KKTC vatandaşı veya Türkiye’de çalışma izni olması gerekiyor. Bunun yanında uygulamanızda mutlaka Türkçe seçeneğinin olması, iOS, Android veya Windows Phone platformu için geliştirilmiş olması, yaşınızın en az 18 olması gerekiyor. 18 yaşından küçük geliştiriciler de ailelerinin izinleri ile katılabiliyor.

Yarışma hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara ise yarışma web sitesinin “Sık Sorulan Sorular” başlığından ulaşabilirsiniz.

Katılacak olanlara şimdiden başarılar dilerken, böylesine güzel bir organizasyonu düzenlediği için indir.com‘u da canı gönülden tebrik ederim.

Benzer Yazılar


DeliPenguen'i Google+'da bulun  1. 13 Temmuz 2015 - 10:17

    keşke zamanında görseymişim 🙂 Geç kaldık.

  2. 9 Ocak 2016 - 05:05

    böyle aktiviteler iyi oluyor gerçekten sektör gelişiyor