Android Developer Days 2013

16 Şubat 2013
Bu yazıyı beğendiysen paylaşmayı unutma :)
Pin It

Android Geliştirici Günleri (Android Developer Days) 2013 tüm Android sevenleri karşılamaya hazırlanıyor. Geliştirici ve teknoloji meraklılarını her yıl bir araya toplayan etkinlik, bu yıl da bir birinden güzel içerikleri ile ziyaretçilerini bekliyor.

Bu etkinlik kimler için?

Android geliştiricisi olmak isteyenler, Android geliştiricileri, Mobile teknolojilerle ilgili yazılım, donanım geliştiren firmalar, Mobil ağ servis sağlayıcıları, Mobil teknolojilerle ilgilenen araştırma kuruluşları ve organizasyonlar, Mobil teknolojileri ve Android’i merak eden herkes bu etkinliğe katılabilir.

Ancak hemen hatırlatayım, etkinlik ücretsiz ve kontejyan sınırlı. Bu seb
eple katılmak isteyenlerin hemen yerini ayırtmalarını tavsiye ederim.

Nerede? Ne zaman?

Android Geliştirici Günleri, ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde 21 / 22 Mayıs tarihlerinde A ve B salonlarında ve 1 çalıştay salonunda paralel oturumlar halinde gerçekleşecek. Bu sebeple etkinliğe katılmayı düşünüyorsanız özellikle ilginizi çeken konulardan bir program yapmanızı tavsiye ederim. Zira geçen yıl katıldığım da bunun faydasını fazlası ile görmüştüm.

Ulaşım ve konaklama bilgileri ve merak ettiğiniz tüm konularla ilgili etkinliğin resmi web sitesinden destek alabilirsiniz.

Benzer Yazılar


DeliPenguen'i Google+'da bulun  1. 17 Şubat 2013 - 23:36

    güzel bir etkinlik olacak

  2. 24 Şubat 2013 - 13:16

    Geçen sene katılımda bulunabilmiştik. Bakalım bu sene nasıl olacak herkese kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ederim…