Popüler mobil uygulama Instagram Android Market’te

4 Nisan 2012
Bu yazıyı beğendiysen paylaşmayı unutma :)
Pin It

Android Instagram

iPhone kullanıcılarının uzun zamandan beri kullanmakta olduğu fotoğraf düzenleme ve paylaşım platformu Instagram, Android kullanıcılarının da beğenisine sunuldu.

Andorid kullanıcılarının sayısı arttıkça hem Android Market’teki uygulamaların sayısı gün geçtikçe çoğalıyor, hem de iPhone için üretilen ve popüler hale gelmiş uygulamalar da bir bir Andoroid platformu içindeki yerini alıyor. Android markete katılan bu uygulamalardan sonuncusu da Instagram oldu.

Bilmeyenler için Instagramı kısaca fotoğraf düzenleme ve paylaşım platformu olarak tanımlayabiliriz. Özellikle fotoğraf çekmeye meraklı kullanıcılar için oldukça kullanışlı. Zira hem çektiğiniz fotoğraflarınızı arşivleyebiliyorsunuz, hem de bir grafik yazılımı ile yapabileceğiniz pek çok efekti sadece bir tıklama ile yapabiliyorsunuz. Tabi bunun yanında fotoğraflarınızı paylaşıp, arkadaşlarınızın beğenisine suna biliyorsunuz.Kullanım testlerimde Türkçe karakter sorunu dışında gözüme çarpan herhangi bir sıkıntı olmadı. Sizlerin karşılaştığı bir şeyler olursa haber vermeyi unutmayın.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Benzer Yazılar


DeliPenguen'i Google+'da bulunHenüz yorum yok.