Büyük boyuttaki dosyalarınızı kolayca paylaşın!

8 Aralık 2011
Bu yazıyı beğendiysen paylaşmayı unutma :)
Pin It

File Dropper Wetransfer

Arkadaşlarınız ile paylaşmak istediğiniz büyük boyutlu dosyaları için kullanabileceğiniz iki kullanışlı online servis sizleri bekliyor.

Özellikle büyük boyutlu dosya paylaşmam gerektiği zamanlarda sıklıkla başvurduğum iki kullanışlı online servis sizlerin de çok işine yarayacaktır.

Bunlardan biri File Dropper, diğeri de Wetransfer. İki servisin de üye olmadan kullanılabiliyor olması, basit ve sade bir ara yüze sahip olması en önemli artılarından. Her iki servis ücretsiz kullanım imkanı sunduğu gibi çok daha fazlasını isteyenler için ücretli pro sürüm özellikleri de hizmet olarak sunuyor.

FileDropper

File Dropper
Maksimum 5GB’a kadar yükleme imkanı tanıyor. Yüklediğiniz dosyalar 30 gün boyunca sistemde aktif olarak indirmeye uygun olarak kalabiliyor. 30 günün sonunda ise otomatik olarak siliniyor. Sizin ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Yükleme yaptıktan sonra size verilen bağlantıyı dilediğiniz gibi paylaşabiliyorsunuz.

 

Wetransfer

Wetransfer
Maksimum 2 GB’a kadar yükleme yapabiliyorsunuz. FileDropper’ın aksine yüklediğiniz dosyalar 15 gün boyunca sistemde aktif olarak indirmeye uygun olarak kalabiliyor. Yine bu sürenin sonunda dosyalarınız otomatik olarak siliniyor. Wetransfer FileDropper’a göre paylaşım konusunda biraz daha özel. Dosya paylaşım bağlantısını e-posta olarak gönderiyor. 20 Kişiye kadar aralarına boşluk ya da virgül koyarak arkadaşlarınızın e-postalarını yazarak gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz kişiye dosyanın download linkiyle birlikte kimin tarafından paylaşıldığı, boyutunun ve formatının ne olduğu ve ne zaman silineceği hakkındaki bilgilerle birlikte gidiyor. Unutmadan hatırlatalım wetransfer aynı zamanda Türkçe desteği de sunuyor. Daha detaylı bilgi için wetransfer.info adresindeki Faq sayfasını kullanabilirsiniz.

Benzer Yazılar


DeliPenguen'i Google+'da bulun  1. Murat Tekin
    1 Ağustos 2015 - 12:49

    Merhaba piyomod.com gerçekten güzel 10 gb kadar desteği var..