Bu adresi bir kenara not edin

8 Aralık 2011
Bu yazıyı beğendiysen paylaşmayı unutma :)
Pin It

Çağrı MerkeziÇeşitli sebeplerden dolayı ulaşmak istediğimiz firmaların çağrı merkezlerini aradığımızda, en büyük sorunlarımızdan biri şüphesiz halimizi anlatacağımız bir “insan” a ulaşmak. Tam da bu noktada “Çağrı Merkezini Aradığınızda İnsana Ulaşmak İçin” mottosuyla yola çıkan Telekolay, harika bir hizmet sunuyor.

 

 

Birçoğumuz telefon başında kurumların çağrı merkezleri ile görüşmeye çalışırken az saç baş yolmamışızdır. En büyük sıkıntı da genelde sizi dinleyecek ve halinizi anlatacak birine ulaşamamanız olur. İşte Telekolay‘da tam da bu konuda imdadımıza yetişen bir servis.

Bankalar, Bilet Satış, Bilgisayar Firmaları, Deniz Ulaşımı, Doğrudan Satış, E – Ticaret Firmaları, Elektrik Dağıtım Firmaları, Elektronik – Isıtma & Soğutma, Gazeteler, Hastaneler, Hava Yolları, Kargo Şirketleri, Lastik Firmaları, Müzik & Kitap Firmaları, Otomobil Firmaları, Petrol Şirketleri, Restaurant, Sigorta Şirketleri, Telekomünikasyon, Televizyon Kanalları, Turizm Şirketleri ve Yemek Çeki Firmaları olmak üzere 22 farklı kategori de onlarca firmanın çağrı merkezlerine nasıl daha kolay ulaşabileceğinizin yolunu öğrenebilirsiniz.

Örneğin; Akbank çağrı merkezini aradınız ve sistemin size saydığı işlemler dışında sormak istediğiniz konular var ve bunun için bir müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsunuz. Yapmanız gereken sadece ilgili seçimleri yapmak. Bunu gerçekleştirdiğinizde aşağıdaki gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Seçtiğiniz Sektör : Bankalar
Kurum : AKBANK
İşlem : Müşteri temsilcisi ile konuş
Ulaşım : 444 25 25

Açıklama :
Akbank Müşterisi için; 4 haneli Neo kart şifrenizi girin – 1 – Kredi kartınızın son 4 rakamını girin – 9 – 0 / Akbank Müşterisi Değilseniz; Kısa Süre Bekleyiniz, direkt müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz!

Benzer Yazılar


DeliPenguen'i Google+'da bulunHenüz yorum yok.