Yorumlara görüntü geldi

31 Ekim 2011
Bu yazıyı beğendiysen paylaşmayı unutma :)
Pin It

Popüler haber sitelerinden Ensonhaber.com adresi, takipçilerine görüntülü yorum imkanı sunmaya başladı.

Henüz test etme olanağı bulamasam da fikir olarak kesinlikle takdire şayan bir iş olduğu kesin. Ensonhaber.com‘u tebrik etmek lazım.

Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahip görüntülü yorum kısmına girdiğinizde, eğer bilgisayarınızda webcam’iniz takılıysa 1 dk’lık kayıt alarak bunu yorum olarak web sitesine ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca kaydettiğiniz videoyu önizleme butonu ile kontrol etme imkanına da sahipsiniz.

Benzer Yazılar


DeliPenguen'i Google+'da bulun 1. Ahmet
  31 Ekim 2011 - 14:24

  Bütün haber sitelerinde olduğu gibi ensonhaberde de, haberlerin altında etnik çatışma ve küfürlü yorumlar boy gösteriyor. Artık küfürleri canlı canlı dinleyeceğiz anlaşılan. Sürekli takip ettiğim bir site ensonhaber. Tabi ki amaçlarına bakacak olursak çok güzel bir yenilik getirmişler.

  • :DeliPenguen
   31 Ekim 2011 - 14:39

   Yorumların kontrol problemi her haber sitesinde var. Malum, ciddi vakit ve iyi bir editöryal bakış açısı lazım. Önemli olan burada yoruma getirdiği bakış açısı ve ilk olmanın güzelliği. 😉

 2. Ahmet
  31 Ekim 2011 - 14:31

  Ubuntu 11.10 üzerinde, Mozilla Firefox tarayıcı ile “Bilgisayarınızda Kamera ve Mikrofon Bulunamadı” hatası veriyor. Google Chrome ile Flash Player’ın kamera ve mikrofona erişme isteği onaylanmıyor (izin ver/reddet butonlarına tıklanmıyor). Her zamanki gibi Linux kullananları hiçe saymışlar…

  • :DeliPenguen
   31 Ekim 2011 - 14:40

   Bunlar önemli feedbackler. Paylaştığın için teşekkürler Ahmet.